Departures

Time Line Company
20:30 BERGARA PESA (PE)
20:30 DONOSTIA/S. SEBASTIAN PESA (PE)
20:30 CASTRO URDIALES IRB CASTRO (IRB)
20:30 MADRID NEXCON (NEX)
20:30 PAMPLONA AUTOBUSES LA UNIÓN (ALU)
20:30 BURGOS NEXCON (NEX)
20:30 TORRELAVEGA RUTAS DEL CANTÁBRICO (RC)
20:30 LOGROÑO CUADRA BUS (CUADR)
20:35 IRUN RUTAS DEL CANTÁBRICO (RC)
20:45 ZARAGOZA RUTAS DEL CANTÁBRICO (RC)
20:45 VITORIA-GASTEIZ AUTOBUSES LA UNIÓN (ALU)
21:00 BENIDORM BILMANBUS (BI)
21:00 DONOSTIA/S. SEBASTIAN PESA (PE)
21:00 CASTRO URDIALES IRB CASTRO (IRB)
21:00 CASTRO PUEBLOS IRB CASTRO (IRB)
21:00 ALGECIRAS SECORBUS (SEC)
21:00 TARIFA SECORBUS (SEC)
21:15 LA MANGA DEL MAR MENOR BILMANBUS (BI)
21:15 SANTANDER RUTAS DEL CANTÁBRICO (RC)
21:15 VITORIA-GASTEIZ AUTOBUSES LA UNIÓN (ALU)
21:30 CASTRO URDIALES IRB CASTRO (IRB)
21:30 GANDIA BILMANBUS (BI)
21:30 LAREDO RUTAS DEL CANTÁBRICO (RC)
22:00 DONOSTIA/S. SEBASTIAN PESA (PE)
22:00 CASTRO URDIALES IRB CASTRO (IRB)
22:00 MADRID NEXCON (NEX)
22:00 IRUN RUTAS DEL CANTÁBRICO (RC)
22:10 PONTEVEDRA VIBASA (VI)
22:15 VITORIA-GASTEIZ AUTOBUSES LA UNIÓN (ALU)
22:15 SANTIAGO DE COMPOSTELA INTERCAR (IC)
22:15 MARSELLA ALSA INTERNACIONAL (AI)
22:30 CASTRO URDIALES IRB CASTRO (IRB)
22:30 SANTANDER RUTAS DEL CANTÁBRICO (RC)
22:30 BARCELONA RUTAS DEL CANTÁBRICO (RC)
22:30 DONOSTIA/S. SEBASTIAN PESA (PE)
23:15 SANTANDER RUTAS DEL CANTÁBRICO (RC)
23:15 DUSSELDORF ALSA INTERNACIONAL (AI)
23:30 MADRID NEXCON (NEX)
23:30 BARCELONA RUTAS DEL CANTÁBRICO (RC)